Most még megússzák a magyarok: kedvezményesen lehet tanulni a Brexit után Angliában
Sokáig attól lehetett tartani, hogy a britek kilépésével azok is pórul járnak, akik Angliában képzelték el tanulmányaikat.
Sokáig attól lehetett tartani, hogy a britek kilépésével azok is pórul járnak, akik Angliában képzelték el tanulmányaikat.
Egy év alatt 38 százalékkal nőtt az angol nyelvű egyetemi, főiskolai képzések száma Németországban, Franciaországban...
Már ma is számos intézményben kínálnak angol nyelvű kurzusokat, a következő években azonban ugrásszerűen megnőhet a...
A Londoni CECOS Főiskolával közösen indította el Budapesten idegenforgalmi és vendéglátós szakmenedzseri 3 éves főiskolai képzését, az Angol Főiskola, amely a londoni székhelyű oktatási intézmény kihelyezett tagozata. Eddig két szakirány indult az intézményben, és az év során további hárommal bővül majd az oktatás. Az újonnan induló szakok is a londoni főiskolán zajló képzés tananyagát veszik majd át. A diákok végzettséget szerezhetnek majd média, informatika, idegenforgalom, marketing és vállalkozás-menedzsment szakirányokban. Az intézmény igazgatójával Galgóczi Ferenccel beszélgettünk:
Egy nemrég napvilágot látott felmérés szerint a magyar középiskolások 70%-a külföldön szeretne tanulni - közülük tízből kilencen, Angliában. Ha ekkora igény van erre, miért nem indítanak az angol iskolák képzést itt nálunk?
Impozáns homlokzat erősen századfordulós karakterelemekkel esetleg monumentális és minimalista – kíváncsiak vagyunk arra, hogy szerintetek melyik nagyobb egyetemnek van Magyarországon a legszebb épülete.